„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

CD atskaņotājs Vāģi Lexibook RCD200DC

CD atskaņotājs Vāģi Lexibook RCD200DC

Preces stāvoklis:

Jauna. Bojāts iepakojums. Rotaļlieta nav piefiksēta pie iepakojuma.
Modelis: Lexibook RCD200DC
Pieejamība:
1
Cena: 42,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 0.53 kg
Izmēri: 31.1 х 13.7 x 19.9 cm
Rekomendējamais vecums: 5+
Ražotājs: Lexibook
Ražotājvalsts: Francija

Šis CD atskaņotājs ar savu ekskluzīvo Disney Cars dizainu sniegs daudz jautrības! Tās unikālā forma rāda Lightning McQueen, ar CD atskaņotāju motora pārsegā un integrētiem skaļruņiem riteņos. Pogas un LCD ekrāns augšējā daļā atvieglo darbību. Izmantojot šo CD atskaņotāju, varat atskaņot mūziku kompaktdiskā un pat izvēlēties viedtālrunī vai MP3 atskaņotājā atskaņošanas sarakstus, izmantojot Aux-in savienotāju (iekļauts Aux-in kabelis). Ar 2 x 1W skaļruņiem jūs varat savu dzīvi jaukāku kā arī baudīt savu mūziku tikai vienatnē, pievienojot austiņas. Nepieciešamas 6 C baterijas.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips