„Bērnība IR” – uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecību. Šīm precēm/rotaļlietām ir sava specifika – tiem var būt bojāts iepakojums, tās var būt rotaļlietas, kuras atradās uz veikala plauktiem, rotaļlietas bez instrukcijām vai kurām ir nelielie vizuālie trūkumi, nestrādā kāda rotaļlietas elektroniskā funkcija u. tml.

Visas preces mūsu veikalā iziet pilno defektu esības pārbaudi, ir drošas un ir derīgas lietošanai.

Preces faktiskais stāvoklis ir marķēts ar dzeltenu krāsu preces aprakstā, bet fotogrāfijas „Bērnība IR” – tās ir reālas preces fotogrāfijas.

Gludināšanas dēlis ar tvaika staciju Smoby 330118

Gludināšanas dēlis ar tvaika staciju Smoby 330118

Preces stāvoklis:

Jauna. Bojāts iepakojums.
Modelis: Smoby 330118
Pieejamība:
1
Cena: 32,00€
Ielikt grozā
Apraksts

Svars: 1.7 kg
Izmēri: 14.3 х 14.3 x 32.6 cm
Rekomendējamais vecums: 3+
Ražotājs: Smoby
Ražotājvalsts: Francija

Ar šo gludināmo dēli ar tvaika staciju, mazie palīgi ir labi aprīkoti, lai palīdzētu ar mājas darbiem! Bērni varēs gludināt kā pieaugušie. Reālistiskajam gludināšanas dēlim ir izturīgs plastmasas rāmis un tvaika gludināšanas stacija gludekļa uzglabāšanai. Gludeklis padara gludināšanu reālu - ar taustiņa pieskārienu, atkarībā no pamatnes veida, skan divas dažādas skaņas. Pēc darbiem gludināšanas dēli var viegli salocīt, lai to varētu ērti uzglabāt. Gludinātās drēbes var piekarināt uz diviem pakaramiem, ar kronšteiniem var pakārt vairāk apģērbu. Izmērs - 69 x 23 x 48.5 cm. Nepieciešamas 2 AA baterijas.Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips