Interaktīvās rotaļlietas

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Club Petz Martina The Turtle
  Klubs Petz Martina Mazais bruņurupucis Martina vēlas, lai tu runā ar viņu un rūpējies par viņu! Zvani viņai, un viņa staigās un izklausīsies. Runājiet ar viņu maigi, pretējā gadījumā viņa nobīsies. Nepieciešamas 3 AAA baterijas (nav iekļautas komplektā). Vecumam 18 mēne..
  20,00€
 • Clementoni 17241 Elektroniska runājoša stūre
  Elektroniska runājoša stūre, pilna aktivitāšu ātruma baudīšanai!  Ieskaitot led gaismas, daudz skaņu efektu, dzīvnieku skaņas un jaukas melodijas, lai mazo pastāvīgi uzjautrinātu.  Pagrieziet riteni, un interaktīvā automašīna pārvietojas pa ilustr..
  18,00€
 • Interaktīva rotaļlieta Suns Fisher-Price FPP53
  Svars: 0.62 kg Izmēri: 15.2 x 27.9 x 33 cm Rekomendējamais vecums: 6 mēn.+ Ražotājs: Mattel Ražotājvalsts: ASV Šis sunītis ir skaista un mīksta rotaļlieta, lai spēlētos un mācītos.Tā reaģē uz bērna pieskārieniem, ar lieliskām dziesmām, lai dziedātu kopā, un frāzēm, kas attiecas..
  12,00€ 20,00€
 • Interaktīvais robots Rockit Fisher-Price FXD04
  Svars: 0.3 kg Izmēri: 20 х 32 x 26.6 cm Rekomendējamais vecums: 6 mēn.+ Ražotājs: Mattel Ražotājvalsts: ASV Interaktīva apmācība ar draugu – robotu Rockit. Kustības, skaņas un gaismas efekti nevar sagaidīt, lai spēlētos un mācītos ar savu bērnu. Burvīgs duets ar interaktīvām gai..
  37,00€ 52,00€
 • Rotaļlietu kucēns gultiņai Fisher Price Mattel FTF67 (krievu valoda)
  Zīdaiņiem no viņu jaunākās bērnības Fisher Price's Crib Puppy ir lieliska izglītojoša rotaļlieta. Šis mīkstais suņu sunītis ir izgatavots no dažādiem materiāliem, kas bērnam radīs visa veida taustes sajūtas. Kucēna zīdainās ausis, tā kūsājošais vēders, grabošās ķep..
  17,00€
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips